Hotel Białystok Podlasie
Centrum Święta Woda położone jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej zaledwie 10km od centrum Białegostoku. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem jak również dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.

Lokalizacja hotelu
Wygoda i komfort
Z myślą o wygodzie i komforcie gości pomieszczenia ogólnodostępne hotelu są klimatyzowane oraz objęte bezprzewodowym Internetem. Otoczenie hotelu jest monitorowane podobnie jak, znajdujący się obok, niestrzeżony parking. W hotelu znajduje się ponadto winda. Hotel przyjmuje płatności w formie gotówkowej, kart płatniczych oraz przelewów bankowych.
Rezerwacja

Dokonaj rezerwacji wstępnej terminu. W ciągu 12 godzin otrzymasz informacje o dostępności terminu i sposobie wpłaty.

Rezerwacja Online

Rezerwacja pokojów hotelowych


Formularz rezerwacji noclegu

Fill out my online form.

Szczegóły rezerwacji noclegu

Po sprawdzeniu dostępności zakwaterowania na podany przez Państwa termin, prześlemy informację zwrotną z dodatkowymi informacjami i dostępnymi metodami płatności. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Przy rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 40% przewidywanego kosztu pobytu w terminie uwzględnionym w potwierdzeniu rezerwacji. Przy dokonywaniu wpłat należy podać numer rezerwacji lub Państwa nazwisko. Pozostała kwota płatna w recepcji gotówką lub kartą kredytową.

Atrakcje czekające na gości

Atrakcje turystyczne

Na gości hotelu czekają różnego rodzaju atrakcje, które urozmaicą pobyt i uczynią go niezapomnianym przeżyciem.

Przyjęcia weselne

Wesela

Jeżeli szukasz miejsca na wesele w okolicy Białegostoku to idealnie trafiłeś. Organizuejmy zarazem małe, kameralne wesela, jak i naprawdę duże przyjęcia weselne. Możemy pomóc w organizacji wesela od A do Z.

Spotkania konferencyjne

Konferencje

Szukasz sali konferencyjnej w okolicach Białegostoku, organizujesz szkolenie? Poznaj ofertę CPT dla firm! Sprzęt multimedialny oraz klimatyzowana sala. Idealne miejsce na konferencję.


Proces rezerwacji miejsc noclegowych

Wypełnij formularz

Wypełnij wszystkie informacje związane z Państwa planowanym pobytem, co ułatwi nam weryfikację terminu i przyspieszy proces rezerwacji.

Przyjęcie rezerwacji

Recepcja hotelowa otrzymawszy informację przesłaną przez formularz sprawdza dostępność pokoi, sal w podanym terminie.

Informacja zwrotna

Recepcja tworzy wstępną rezerwację i przesyła drogą eletkroniczną, bądź telefonicznie ofertę cenową dotyczącą pobytu.

Akceptacja oferty

Klient zatwierdza koszty związane z pobytem i wybiera sposób płatności.

Płatność i realizacja

Recepcja przesyła Klientowi wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu płatności, konta bankowego oraz tytułu przelewu.